Zwiększanie

Eksport

Potrzebujesz strategii i rozwiązań, które pomogą Ci poruszać się w nieznanym środowisku
Skontaktuj się z nami
Uzyskaj większą kontrolę nad eksportem, popraw przepływy pieniężne Twojej firmy oraz efektywniej zarządzaj ryzykiem związanym z handlem międzynarodowym korzystając z instrumentów HSBC w zakresie finansowania eksportu. Dzięki obecności na wielu rynkach na całym świecie, nasi specjaliści ds. handlu dysponują głęboką wiedzą, przez co są w stanie trafnie ocenić ryzyko na rynkach wschodzących oraz pomóc w podejmowaniu lepszych i bardziej świadomych decyzji odnośnie rozwijania działalności Twojej firmy w skali międzynarodowej. Oznacza to, na przykład, pomoc w zrozumieniu przepisów, jak również specyficznych warunków kulturowych, społecznych i gospodarczych w przypadku pozyskiwania nowych rynków.

Nasze rozwiązania w zakresie eksportu

Eksportowe inkaso dokumentowe

Ochrona wyników finansowych firmy przez zachowanie kontroli nad towarami, aż do momentu otrzymania płatności lub promesy bez formalnej akredytywy dokumentowej.

Eksportowe akredytywy dokumentowe

Zapewnienie uzyskania zapłaty za eksportowane towary, nawet jeśli klienci nie mogą wykonać płatności w terminie (lub wcale).

Kredyty eksportowe

Poprawa przepływów pieniężnych z natychmiastowym finansowaniem po wysyłce towarów, w celu zapełnienia luki pomiędzy wysyłką towarów a wykonaniem płatności przez klienta.

Polskie kurczaki podbijają Azję i Afrykę

Polska jest czołowym producentem mięsa drobiowego w Unii Europejskiej. Sukces zawdzięcza m.in. takim firmom jak rzeszowski Res-Drob

Polski sprzęt pojedzie do św. Mikołaja

Firma Dobrowolski podbiła już zachód i wschód. Teraz rusza na północ i południe. Liczy na Skandynawię, Austrię i Szwajcarię. Najpierw trafi do Rovaniemi

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod numer:

+48 22 354 05 00