Ochrona

Gwarancje

Potrzebujesz strategii i rozwiązań, które pomogą Ci poruszać się w nieznanym środowisku
Skontaktuj się z nami
Zyskaj pewność w prowadzeniu firmy, dzięki gwarancjom i akredytywom dokumentowym w formie „standby”. Gwarancja HSBC umożliwia negocjowanie korzystniejszych warunków z nabywcami i dostawcami, chroniąc przed niedopełnieniem warunków umowy, przy uwzględnieniu potrzeb Twojej firmy w zakresie finansowania. HSBC oferuje rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy, w tym gwarancje dobrego wykonania umowy, zaliczki, oferty przetargowe, rękojmie, gwarancje finansowe, akredytywy oraz inne produkty dostępne na żądanie.

Nasze rozwiązania w zakresie gwarancji

Gwarancje finansowe

Wykorzystanie naszych gwarancji leasingowych, celnych oraz innych gwarancji finansowych jako substytut depozytów gotówkowych u kontrahentów, zwalnia kapitał obrotowy i potencjalnie zapewnia korzystniejsze warunki umów.

Gwarancje niefinansowe

Odkryj nowe możliwości składania ofert przetargowych dzięki wystawionemu przez HSBC wadium, negocjuj lepsze warunki kontraktowe za pośrednictwem naszych gwarancji dobrego wykonania umów oraz gwarancji z tytułu rękojmi i zabezpieczaj płatności z góry, dzięki naszym gwarancjom zapłaty zaliczki.

Akredytywy dokumentowe w formie „standby”.

Na rynkach, na których dostawcy i nabywcy nie czują się pewnie odnośnie gwarancji, HSBC może wspierać Twoją działalność gospodarczą za pomocą zarówno finansowych, jak i niefinansowych akredytyw dokumentowych w formie „standby”.

Polskie kurczaki podbijają Azję i Afrykę

Polska jest czołowym producentem mięsa drobiowego w Unii Europejskiej. Sukces zawdzięcza m.in. takim firmom jak rzeszowski Res-Drob

Polski sprzęt pojedzie do św. Mikołaja

Firma Dobrowolski podbiła już zachód i wschód. Teraz rusza na północ i południe. Liczy na Skandynawię, Austrię i Szwajcarię. Najpierw trafi do Rovaniemi

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń pod numer:

+48 22 354 05 00